Barbara De Smedt

Lee(s/r) verslaafde coach & Rockchick

Maak kennis met

Barbara De Smedt

Auteur van Spannende Boeken, Co-Auteur Romans

De van oorsprong Antwerpse auteur Barbara De Smedt (1976) wilde als kind al ‘schrijfster’ worden. Zoals dat echter vaak gaat met kinderdromen, belandde ook deze in een donker hoekje.

Ze studeerde achtereenvolgens Politieke Wetenschappen en Vertaler-Tolk – beiden zonder succesvol resultaat – met als doel journalist te worden. Zonder diploma op zak moest ze het roer echter noodgedwongen omgooien en ze startte haar carrière als winkelbediende. In een poging iets van het leven te maken hopte ze van dan af van job naar job.

Dit veranderde toen ze op vijfentwintigjarige leeftijd startte als Herbalife coach. Ze slaagde er samen met haar man in om van een bijberoep een succesvol bedrijf te maken en daar plukt ze vandaag de vruchten van.

In december 2019 emigreerde ze met haar gezin naar de mooie Portugese kust en vandaag besteedt ze haar vrije tijd aan schrijven en een studie Psychologie, een wetenschap die haar altijd al boeide.

Barbara heeft twee kinderen en – zoals het een Hamley auteur betaamt – een hond (Luís) en een kat (Kenzo).

Boek van Barbara om uit te kiezen

Alleen

Op een hete zomerdag verdwijnt de hoogzwangere Julie uit haar appartement. Ze wordt wakker in een grauwe kelder, ingericht met spullen die ze kocht voor haar baby. Haar ontvoerder is een man die ze nooit eerder heeft gezien. Of vergist ze zich?
Naarmate Julies bevallingsdatum nadert, neemt de druk om haar te vinden toe. De klok tikt genadeloos verder.
Alleen - Barbara de smedt

Alleen

Op een hete zomerdag verdwijnt de hoogzwangere Julie uit haar appartement. Ze wordt wakker in een grauwe kelder, ingericht met spullen die ze kocht voor haar baby. Haar ontvoerder is een man die ze nooit eerder heeft gezien. Of vergist ze zich?
Naarmate Julies bevallingsdatum nadert, neemt de druk om haar te vinden toe. De klok tikt genadeloos verder.
Alleen - Barbara de smedt

Blauw (Roman)

De Antwerpse galeriehoudster Olivia worstelt al jaren met schuldgevoelens en verdriet. Haar vriendin Ella is de enige die haar geheim kent. Wanneer Olivia geen uitweg meer ziet, vindt Ella dat het tijd wordt dat Olivia de waarheid vertelt over wat er die zomer in Normandië is gebeurd.

Blauw - J.B Ocean

Wat lezers zeggen

Hieronder vind je enkele recensies over Barbara De Smedt. Wil je er ook graag een indienen? Dat kan via deze link. Wie weet verschijnt je recensie dan wel binnenkort op onze website!

Barbara achter de schermen

In mijn vrije tijd wandel ik met onze hond Luìs over het strand of lees ik. Als terrasjes doen telt als hobby dan hoort dat ook in het rijtje. Het liefst lees ik in mijn bed of aan de rand van een zwembad, met een lekker drankje erbij. Het is onmogelijk om slechts één boek als beste te noemen, dus kies ik de roman die me geraakt en gevormd heeft in mijn jeugd: The Garden of Eden van Ernest Hemingway.

FB9A0556 - Barbara Dora

Ontdek nog meer auteurs van Spannende Boeken

Wil je graag meer Hamley Books-auteurs in hetzelfde genre ontdekken? Veel leesplezier!